Рафаловська Станіслава Володимирівна

0

Місце роботи: Дільнична виборча комісія №210696
Посада: голова
Склад корупційного правопорушення: Службове підроблення, тобто складання та видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів; привласнення чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст.75 КК України звільнити Рафаловську Станіславу Володимирівну від відбування призначеного цим вироком покарання, якщо вона протягом одного року іспитового строку не вчинить новий злочин та виконає покладені на неї обов’язки.
Дата судового рішення: 2014-07-15
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.