Українець Юрій Йосипович

0

Місце роботи: 
Посада: суддя Жовтневого районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області
Склад корупційного правопорушення: Зловживання владою або службовим становищем. Одержання хабара. Давання хабара.
Вид покарання (стягнення): Вироком Казанківського районного суду Миколаївської області від 15 жовтня 2012 року: на підставі ч.1 ст.70 КК України, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, призначено Українцю Ю.Й. остаточне покарання у виді 5 років 6 місяців позбавлення волі з позбавленням права обіймати посаду судді та посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій в державних установах строком на 3 роки з конфіскацією частини майна та зі сплатою штрафу у розмірі 250 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає суму 4250 гривень. Апеляційний суд Миколаївської області ухвалив: апеляції засудженого Українця Ю.Й., захисників Українець Т.О., Козлова О.С., Святенко Є.Ю. в інтересах засудженого Українця Й.О. та прокурора, який приймав участь в розгляді справи, залишити без задоволення, а вирок Казанківського районного суду Миколаївської області від 15 жовтня 2012 року відносно Українця Юрія Йосиповича – без змін.
Дата судового рішення: 2013-01-25
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.