Калина Сергій Ігорович

0

Місце роботи: 
Посада: 
Склад корупційного правопорушення: Пособництво в одержані службовою особою в будь-якому вигляді хабара у значному розмірі за виконання в інтересах того, хто дає хабар дій, з використанням наданого йому службового становища, поєднане з вимаганням хабара
Вид покарання (стягнення): Визнати Калина Сергія Ігоровича винним у вчинені злочину, передбаченого ч.5 ст.27, ч.3 ст.368 КК України і призначити йому покарання у виді позбавлення волі строком на п’ять років без позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю та конфіскації майна. На підставі ст.75 КК України Калина С.І. від відбування покарання звільнити з випробуванням і з іспитовим строком на три роки.
Дата судового рішення: 2013-02-15
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.