Кріль Іван Іванович

0

Місце роботи: 
Посада: заступник начальника відділу з кадрового забезпечення Теребовлянського РВ УМВС України в Тернопільській області
Склад корупційного правопорушення: Кріль І.І., працюючи на посаді заступника начальника відділу з кадрового забезпечення Теребовлянського РВ УМВС України в Тернопільській області, місце знаходження якого м. Теребовля, вул. Січових Стрільців, 13, будучи службовою особою, яка здійснює функції представника органу влади та працівником правоохоронного органу, у період з грудня 2009 року до травня 2010 року, діючи умисно, всупереч інтересам служби та з корисливих мотивів, використовував надану йому владу та службове становище, заподіявши тяжкі наслідки у виді дискредитації органів міліції, крім того, шляхом обману та зловживання довірою, умисно, повторно, незаконно, за попередньою змовою групою осіб, заволодів грошовими коштами потерпілих, заподіявши їм значну шкоду, будучи службовою особою, яка займає відповідальне становище, у квітні 2010 року одержав хабар, поєднаний з вимаганням, та в період січня-травня 2010 року вчинив дії, спрямовані на підбурювання до замаху на дачу хабарів, повторно.
Вид покарання (стягнення): Вироком Гусятинського районного суду Тернопільської області від 16 квітня 2013 року: на підставі ч.1 ст.70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточно призначено Крілю І.І. покарання у виді позбавлення волі на 2 (два) роки 6 (шість) місяців з позбавленням права займати посади в правоохоронних органах на строк три роки, з конфіскацією всього належного йому на праві власності майна, за виключенням житла та з позбавленням спеціального звання – старший лейтенант міліції.Апеляційний суд Тернопільської області ухвалив: апеляцію захисника Рукавця О.В. в інтересах засудженого Кріля І.І. залишити без задоволення, а вирок Гусятинського районного суду від 16 квітня 2013 року щодо Кріля Івана Івановича — без змін.
Дата судового рішення: 2013-09-18
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.