Бєлий Олександр Валентинович

0

Місце роботи: Лазурненська селищна рада
Посада: голова
Склад корупційного правопорушення: Вчинив службове підроблення, тобто складання та видачу завідомо неправдивих офіційних документів та будучи службовою особою, яка займає відповідальне становище вчинив замах на одержання хабара за невиконання в інтересах того, хто дає хабара будь-якої дії з використанням наданої йому влади.
Вид покарання (стягнення): Відповідно до ст. 70 ч. 1 КК України, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити покарання у виді п’яти років позбавлення волі, з відбуванням покарання в кримінально — виконавчій установі з позбавленням права обіймати посади в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування строком на три роки з конфіскацією всього належного йому майна.
Дата судового рішення: 2013-02-15
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.