Ротаєнко Надія Миколаївна

0

Місце роботи: Звенигородське відділення № 2970 ВАТ «Державний ощадний банк України»
Посада: головний бухгалтер
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно; складання службовою особою завідомо неправдивих документів та внесення до офіційних документів завідомо неправдивих даних; несанкціонована зміна інформації, яка обробляється в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах чи комп’ютерних мережах, вчинена особою, яка має право доступу до неї, повторно.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 КК України остаточне покарання визначити за сукупністю злочинів шляхом часткового складння покарань у вигляді 4 років 6 місяців позбавлення волі з позбавленням права займати матеріально-відповідальні посади строком на 2 роки 2 місяці. На підставі ст..ст. 75,76 КПК України звільнити Ротаєнко Н.М. від відбування покарання, якщо протягом іспитового строку в три роки вона не скоїть нового злочину і виконає покладені на неї обов»язки : не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої системи; повідомляти кримінально виконавчу систему про зміну місця проживання та роботи.
Дата судового рішення: 2012-08-14
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.