Захаріяш Олександр Васильович

0

Місце роботи: ТОВ «Олві-Тур»
Посада: директор
Склад корупційного правопорушення: Пособництво у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб; організація, керування та пособництво у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно, за попередньою змовою групою осіб, у великих розмірах та організованою групою; вчинення фінансової операції з коштами, одержаними внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння, що передувало легалізації (відмиванню) доходів, за попередньою змовою групою осіб; пособництво у службовому підробленні, кваліфікуючими ознаками якого є пособництво у складанні і видачі службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, якщо воно спричинило тяжкі наслідки; організація, керування та пособництво у складанні і видачі службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, вчинене організованою групою; пособництво у складанні і видачі приватним підприємцем завідомо підроблених офіційних документів, які посвідчують певні факти, що мають юридичне значення і надають певні права, вчинені за попередньою змовою групою осіб; підроблення іншого офіційного документа, який видається та посвідчується підприємством, яке має право видавати чи посвідчувати такі документи, і який надає право, з метою використання його підроблювачем, вчинене повторно; пособництво у використанні завідомо підробленого документа; використання завідомо підробленого документа.
Вид покарання (стягнення): Відповідно до ч. 1 ст. 70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим визначити Захаріяшу Олександру Васильовичу остаточне покарання у виді 5 (п’яти) років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функції на підприємствах, установах та організаціях незалежно від форм власності та позбавлення права займатись підприємницькою діяльністю строком 3 (три) роки з конфіскацією коштів, одержаних злочинним шляхом. Згідно з ч. 1 ст. 75 КК України звільнити Захаріяша Олександра Васильовича від відбування призначеного покарання (основного покарання у виді позбавлення волі) з випробуванням з іспитовим строком 3 (три) роки. Відповідно до п. п. 2, 3, 4 ч. 1 ст. 76 КК України зобов’язати Захаріяша Олександра Васильовича не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції; повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання; періодично з'являтися для реєстрації в кримінально-виконавчій інспекції.
Дата судового рішення: 2012-12-28
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.