Полозюков Олександр Федорович

0

Місце роботи: ТОВ «Науково-виробничий комплекс ltd «Кварц»
Посада: аступник директора
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем; внесення до офіційних документів, завідомо неправдивих відомостей та видача завідомо неправдивих офіційних документів; закінчений замах на заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, кваліфікуючого ознакою якого є вчинення у великих розмірах; закінчений замах на службове підроблення, що причинило тяжкі наслідки, кваліфікуючою ознакою якого є тяжкі наслідки
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 ч. 1 КК України, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, визначити Полозюкову Олександру Федоровичу до відбування покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років з позбавленням права займати посади, пов»язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов»язків в підприємствах, організаціях та установах всіх форм власності строком на 2 роки та зі штрафом в сумі 4500 гривень 00 копійок. У відповідності до ст. 75 КК України, звільнити Полозюкова Олександра Федоровича від відбування основного покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк тривалістю у 2 роки.
Дата судового рішення: 2013-01-15
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.