Кузьмін Сергій Васильович

0

Місце роботи: Управління ветеринарної медицини в Новомиргородському районі
Посада: начальник управління ветеринарної медицини в Новомиргородському районі — головний державний інспектор ветеринарної медицини району
Склад корупційного правопорушення: Вчинив зловживання владою та службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів, використання службовою особою влади та службового становища всупереч інтересам служби, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом державним інтересам та інтересам юридичної особи; службове підроблення, тобто, складання та видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів; одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, у значному розмірі хабара за виконання в інтересах того, хто дає хабара дій з використанням наданої їй влади та службового становища, поєднане з вимаганням хабара.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 КК України за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно Кузьміну Сергію Васильовичу призначити покарання у виді позбавлення волі строком на 5 (п’ять) років з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських обов'язків строком на три роки з конфіскацією майна, зі штрафом у розмірі 250 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 4250 гривень на користь держави, та на підставі ст.54 КК України з позбавленням 11 рангу державного службовця. На підставі ст.75 КК України Кузьміна Сергія Васильовича від призначеного основного покарання звільнити з випробуванням з встановленням йому іспитового строку на 3 (три) роки, зобов’язавши його у відповідності до ст.76 КК України не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, навчання та роботи, періодично з’являтися для реєстрації в кримінально-виконавчу інспекцію. На підставі ст.77 КК України не застосовувати до підсудного Кузьміна С.В. додаткове покарання у виді конфіскації майна.
Дата судового рішення: 2012-12-11
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.