Сидоров Анатолій Володимирович

0

Місце роботи: ПП «Телвес»
Посада: заступник директора
Склад корупційного правопорушення: Привласнення чужого майна – бюджетних коштів, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем; внесення службовою особою в офіційні документи завідомо неправдивих відомостей (службове підроблення); умисне невиконання вироку суду, що набрав законної сили.
Вид покарання (стягнення): На підставі ч. 1 ст. 70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточно за сукупністю злочинів визначити покарання у виді позбавлення волі строком на 3 роки без позбавлення права займати посади пов’язані із адміністративно господарською діяльністю. На підставі ст. 75 КК України звільнити Сидорова А.В. від відбування призначеного покарання у виді позбавлення волі, якщо він протягом двох років не вчинить нового злочину.
Дата судового рішення: 2012-07-10
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.