Багнюк Олександр Олександрович

0

Місце роботи: ТОВ "Ланойл"
Посада: директор
Склад корупційного правопорушення: Умисне ухилення від сплати податків, що входять в систему оподаткування, введених у встановленому законом порядку , службовою особою підприємства , що зобов"язана сплачувати дані податки ,що призвело до фактичного ненадходження до бюджету держави коштів в особливо великих розмірах; внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей; використання завідомо підробленого документа.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст.70,72 КК України шляхом поглинення покарання більш суворим менш суворого , остаточно призначити Багнюку О.О. покарання в вигляді 2 років обмеження волі з позбавленням права займатись підприємницькою діяльністю на строк 2 роки з конфіскацією майна та штрафу 255(двісті п"ятдесят п"ять) тисяч грн. На підставі ст.75 КК України звільнити Багнюка від покарання в вигляді обмеження волі зі встановленням йому іспитового строку терміном 2 (два) роки.
Дата судового рішення: 2012-11-08
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.