Полосухін Михайло Віталійович

0

Місце роботи: ПП “Артем-К”
Посада: директор
Склад корупційного правопорушення: Службове підроблення, тобто видача завідомо неправдивих документів, вчиненому за попередньою змовою групою осіб; заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненими в особливо великих розмірах, за попередньою змовою групою осіб; підроблення документа, який видається особою, яка має право видавати такі документи, і який надає права, з метою використання його, вчиненими повторно, за попередньою змовою групою осіб; використання завідомо підробленого документа, вчиненими за попередньою змовою групою осіб.
Вид покарання (стягнення): Полосухіна Михайла Віталійовича визнати винним у скоєнні злочину, передбаченного ст. 191 ч.5 ; ст. 358 ч.2 ; ст.358 ч.3 ; ст.28, ч. 2, ст. 366 ч.1 КК України і призначити покарання за ст. 191 ч.5 КК України із застосуванням ст.. 69 КК України- два роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на підприємствах, в установах та організаціях усіх форм власності строком на два роки; з конфіскацією належного йому на праві власності майна; призначити покарання за ст. 358 ч. 2 КК України- два роки позбавлення волі; за ст. 358 ч.3 КК України- штраф в дохід держави в розмірі 510 грн.; за ст.28, ч. 2, ст.. 366 ч.1 КК України- штраф в дохід держави в розмірі 850 грн. На підставі ст. 49 ч.1 п.2; ст. 74 ч.5 КК України звільнити Полосухіна Михайла Віталійовича від відбування покарання за ст.. 358 ч.3 КК України у вигляді штрафу в розмірі 510 грн. і за ст.28, ч. 2, ст.366 ч.1 КК України у вигляді штрафу в розмірі 850 грн., у зв’язку із закінченням строків давності. Виправдати Полосухіна Михайла Віталійовича за ст. 209, ч.3 КК України за недоведеністю вини. На підставі ст.70 КК України призначити Полосухіну Михайлу Віталійовичу остаточне покарання за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим-два роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на підприємствах, в установах та організаціях усіх форм власності строком на два роки; з конфіскацією належного йому на праві власності майна.
Дата судового рішення: 2012-10-25
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 358. Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.