Яковенко Андрій Володимирович

0

Місце роботи: ТОВ «Альянсбудсервіс»
Посада: директор
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно, у великих розмірах, а також внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення документів та, складання і видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення): Відповідно до ч. 1 ст. 70 КК України, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, призначити Яковенку Андрію Володимировичу остаточне покарання у вигляді позбавлення волі на строк 5 (п’ять) років з позбавленням права обіймати керівні посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями в підприємствах, установах і організаціях всіх форм власності на строк 3 (три) роки та зі штрафом в дохід держави в сумі 8 500 (вісім тисяч п’ятсот) гривень. На підставі ст. 75 КК України, звільнити Яковенка Андрія Володимировича від відбування покарання з випробуванням Встановити іспитовий строк тривалістю в 3 (три) роки
Дата судового рішення: 2012-11-16
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.