Радкевич Валентина Олександрівна

0

Місце роботи: Тетіївське відділення «Київської міської дирекції»АТ «ІндексБанк»
Посада: керівник
Склад корупційного правопорушення: Службове підроблення, тобто засвідчення службовою особою підроблених офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки юридичній особі та зловживання службовим становищем, тобто умисне, в інтересах третіх осіб використання службового становища, всупереч інтересам служби, що заподіяло тяжкі наслідки юридичній особі.
Вид покарання (стягнення): В силу ст. 70 КК України остаточне покарання Радкевич Валентині Олександрівні за вказані злочини призначити шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим у виді 5 (п’яти) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями строком на 2 (два) роки. Застосувати до Радкевич Валентини Олександрівни умови ст. 75 КК України, звільнивши її від відбування покарання з випробуванням, призначивши їй іспитовий строк тривалістю 2 (два) роки. Відповідно до ст. 76 КК України зобов'язати засуджену Радкевич Валентину Олександрівну не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції та повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання.
Дата судового рішення: 2012-09-28
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.