Плахотник Алла Георгіївна

0

Місце роботи: Верхньодніпровське районне управління Пенсійного фонду України
Посада: начальник відділу призначення пенсій
Склад корупційного правопорушення: Службове підроблення та розтрата чужого майна, вчиненого повторно
Вид покарання (стягнення): Відповідно до ч. 1, ч.4 ст. 70 КК України, за сукупністю злочинів, шляхом часткового складання призначеного покарання з покаранням за вироком Верхньодніпровського районного суду Дніпропетровської області від 22 травня 2012 року з справі № 406/853/2012, виробництво № 1/406/135/2012, остаточно до відбування призначити три роки шість місяців позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов'язані із здійсненням організаційно-розпорядчою діяльністю терміном 2 роки, із стягненням штрафу у сумі 510 грн. У відповідності зі ст. 75 КК України, звільнити Плахотник Аллу Георгіївну, від відбування призначеного покарання з випробуванням строком ДВА року.
Дата судового рішення: 2012-07-10
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.