Бойко Анатолій Вікторович

0

Місце роботи: Житомирська установа виконання покарань № 8
Посада: інспектор першої категорії відділу режиму і охорони
Склад корупційного правопорушення: Бойко А.В. працюючи на посаді інспектора першої категорії відділу режиму і охорони Житомирської установи виконання покарань № 8, будучи старшим прапорщиком внутрішньої служби, за попередньою змовою з Гаврончук К.П., з метою збуту наркотичних засобів у місця позбавлення волі засудженому до позбавлення волі, являючись службовою особою, зловживаючи своїм службовим становищем, використовуючи з корисливих мотивів та в інтересах третіх осіб своє службове становище, всупереч інтересам служби, незаконно придбав у Гаврончук К.П. особливо небезпечний наркотичний засіб – канабіс, для подальшого його збуту засудженому, який відбуває покарання в Житомирській установі виконання покарань № 8, за що отримав від Гаврончук К.П. винагороду в сумі 300 грн.
Вид покарання (стягнення): Апеляцію прокурора, який брав участь у розгляді справи судом першої інстанції, залишити без задоволення, а вирок Богунського районного суду м. Житомира від 22 лютого 2012 року щодо Бойка Анатолія Вікторовича – без зміни. Вироком Богунського районного суду м.Житомира від 22 лютого 2012 року Бойка А.В. визнано винним за ст.ст 307 ч. 2, 364 ч. 3 та на підставі ст. 70 ч.1 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточно призначено 5 років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати атестовані посади в державному департаменті України з питань виконання покарань на строк 3 роки, без конфіскації майна. За ст. 75 КК України звільнено Бойка А.В. від відбування призначеного основного покарання, якщо він протягом іспитового строку в 3 роки не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов’язки. За ст. 54 КК України позбавлено Бойка А.В. спеціального звання – старший прапорщик внутрішньої служби.
Дата судового рішення: 2012-04-17
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.