Бартко Олександр Павлович

0

Місце роботи: Національний контингент українського миротворчого контингенту в Косово
Посада: начальник служби пального та мастильних матеріалів
Склад корупційного правопорушення: Одержання службовою особою хабара в особливо великому розмірі за виконання в інтересах того, хто дає хабар, дій з використанням службового становища; зловживання військовою службовою особою службовим становищем, вчинене в інтересах третіх осіб, що заподіяло істотну шкоду інтересам держави; вчинення правочину з коштами, одержаними внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 ч.1 КК України, застосувавши принцип поглинення менш суворих покарань, призначити покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років з конфіскацією усього належного на праві власності майна, з позбавленням військового звання «капітан»та позбавленням права займати посади в державних органах, пов’язані з виконанням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій строком на 3 роки. На підставі ст. 70 ч.4 КК України, за сукупністю з покаранням за вироком Новоодеського районного суду Миколаївської області від 06.04.2011р., застосувавши принцип поглинення менш суворого покарання, остаточно для Бартка О.П. визначити покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років з конфіскацією усього належного на праві власності майна, з позбавленням військового звання «капітан»та позбавленням права займати посади в державних органах, пов’язані з виконанням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій строком на 3 роки. На підставі ст. 84 ч.2 КК України, Бартко Олександра Павловича звільнити від відбуття призначеного основного виду покарання у вигляді позбавлення волі в зв’язку з наявністю хвороби, що перешкоджає відбуттю даного виду покарання.
Дата судового рішення: 2012-06-18
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.