Василик Світлана Євгеніївна

0

Місце роботи: приватний підприємець
Посада: 
Склад корупційного правопорушення: Підбурювання та пособництво у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем вчиненого повторно, за попередньою змовою групою осіб, також підбурювання та пособництво у службовому підробленні, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також складання та видача завідомо неправдивих документів.
Вид покарання (стягнення): На підставі ч.1 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити Василик Світлані Євгеніївні покарання у виді позбавлення волі строком на 3 ( три) роки з позбавленням права обіймати посаду бухгалтера строком на 3 (три) роки. Вирок Врадіївського районного суду Миколаївської області від 11.10.2011 року у відношенні Василик Світлани Євгеніївни виконувати самостійно.
Дата судового рішення: 2012-04-02
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.