Берегова Вікторія Михайлівна

0

Місце роботи: ПТ «Ломбард Сіндікат Плюс,Гульцов та компанія»
Посада: касир-оцінювач
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем; вчинення умисних дій, що виразились у привласненні чужого майна ,яке було ввірене особі , вчинені повторно та вчинення умисних дій , що виразились в службовому підробленні ,тобто внесенні службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей ,інше підроблення документів.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст.70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим і остаточно призначити до відбуття 4 (чотири) роки позбавлення волі, з позбавленням права обіймати посади ,пов»язані із отриманням та збереженням матеріальними цінностями строком на 2 роки 6 місяців. На підставі ст. 75 КК України , з врахуванням вимог ст. 79 КК України звільнити засуджену від відбуття основного та додаткового покарання з випробуванням , з іспитовим строком на 2 роки 6 місяців.
Дата судового рішення: 2012-07-16
Номер судового рішення: 1260959812
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.