Сухінська Людмила Стефанівна

0

Місце роботи: ВАТ «Державний ощадний банк України»
Посада: Керуюча Філії – Красноперекопського відділення № 4562
Склад корупційного правопорушення: Сухініна Людмила Стефанівна дійснюючи загальне керівництво діяльністю відділення банку, будучи головою кредитного комітету та комісії з оцінки заставного майна відділення банку, діючи за попередньою змовою з підлеглим їй по службі здійснила привласнення та розтрату чужого майна в особливо великих розмірах шляхом зловживання своїм посадовим становищем та вчинення службового підроблення, що спричинило тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення): Відповідно ст. 70 ч. 1 КК України, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, до відбування Сухінський Л.С. слід призначити покарання у вигляді 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна, з позбавленням права займати посади, пов'язані з керівництвом банківськими установами, строком на 3 роки. На підставі ст. 70 ч. 4 КК України, до новопризначеного покарання частково приєднати невідбуте нею покарання за вироком Красноперекопського міськрайонного суду від 14.12.2011 року, у вигляді 1 місяця позбавлення волі, остаточну міру покарання Сухінський Л.С. визначити 10 років 11 місяців позбавлення волі з конфіскацією всього майна, що їй належить з позбавленням права займати посади, пов'язані з керівництвом банківськими установами строком на 3 роки.
Дата судового рішення: 2012-02-17
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.