Феркалюк Олександр Юхимович

0

Місце роботи: ПП «Масштаб»
Посада: Директор
Склад корупційного правопорушення: Присвоєння й розтрата чужого майна шляхом зловживання посадовою особою своїм службовим становищем в особливо великих розмірах та службове підроблення, тобто внесення посадовою особою в офіційні документи свідомо неправдивих відомістей, що спричинило тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення): На підставі ч.1 ст.70 КК України, по сукупності вчинених злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, призначити Феркалюк Олександру Юхимовичу остаточне покарання, із застосуванням ст. 69 КК України, у вигляді 5 (п'яти) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих і адміністративно-господарських функцій строком на два роки без конфіскації майна й штраф у розмірі 4 250 грн. На підставі ст.75 КК України звільнити засудженого Феркалюк Олександра Юхимовича від відбування основного покарання, якщо він протягом 3 (трьох) років не вчинить нового злочину й виконає покладені на нього обов'язки.
Дата судового рішення: 2012-06-19
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.