Захаров Олександр Васильович

0

Місце роботи: ПП «Агро-коммунсервіс»
Посада: директор.
Склад корупційного правопорушення: Зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки, тобто умисне використання службовою особою свого службового становища, що спричинило тяжкі наслідки; порушення встановлених правил використання надр, а так само незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення
Вид покарання (стягнення): У порядку ст. 70 ч.1 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно Жукову А.В. до відбування визначити покарання у вигляді 3 років позбавлення волі, з позбавленням права протягом 2 років займатися організаційно — розпорядчої та адміністративно — господарською діяльністю. В порядку ст.75 КК України звільнити Захарова А.В. від відбування призначеного покарання з іспитовим строком на 2 роки.
Дата судового рішення: 2012-06-19
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.