Гречко Валерій Іванович

0

Місце роботи: Перовська сільська рада
Посада: заступник голови.
Склад корупційного правопорушення: Зловживання службовим становищем, тобто умисне, в інтересах третіх осіб, використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законам прав окремих громадян, що спричинило тяжкі наслідки; службове підроблення, тобто складання і видача службовою особою завідомо неправдивих документів, що спричинило тяжкі наслідки; приватизація комунального майна, з використанням підроблених приватизаційних документів, що спричинило незаконну приватизацію майна комунальної власності
Вид покарання (стягнення): Згідно ст. 70 КК України остаточно призначити Гречко В.І. покарання за сукупністю злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим покаранням у вигляді 4 (чотирьох) років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов'язані із здійсненням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій, строком на 3 роки. На підставі ст. 75 КК України звільнити Гречко В.І. від відбування призначеного йому основного покарання з випробуванням строком на 3 роки.
Дата судового рішення: 2011-12-09
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.