Якименко Олександр Володимирович

0

Місце роботи: РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області
Посада: старший слідчий
Склад корупційного правопорушення: вимагання хабара за обрання запобіжного заходу у вигляді підписки про невиїзд
Вид покарання (стягнення): Якименка Олександра Володимировича визнати винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 15 ч. 1 ст. 190, ч. 1 ст. 190, ч. 2 ст. 368 КК України, та призначити йому покарання: – за ч. 1 ст. 15, ч. 1 ст. 190 КК України –обмеження волі строком на один рік; – за ч. 1 ст. 190 КК України –обмеження волі строком на два роки; – за ч. 2 ст. 368 КК України –позбавлення волі строком на п’ять років з позбавленням строком на три роки права обіймати посади службових осіб в правоохоронних органах, відповідно до ст. 77 КК України без конфіскації майна. На підставі ч.ч. 1, 3 ст. 70 КК України, шляхом поглинання менш суворих з основних покарань більш суворим та приєднання до нього додаткового покарання, за сукупністю злочинів призначити Якименку Олександру Володимировичу покарання у виді позбавлення полі строком на п’ять років з позбавленням строком на три роки права обіймати посади службових осіб в правоохоронних органах без конфіскації майна. На підставі ст. 75 КК України, засудженого Якименка Олександра Володимировича від відбування основного покарання звільнити, якщо він протягом трьох років від дня проголошення вироку не вчинить нового злочину та виконуватиме покладені на нього судом обов’язки.
Дата судового рішення: 2012-03-05
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.