Соглаєв Дмитро Григорович

0

Місце роботи: ПУАТ «Фідобанк»
Посада: представник при наданні послуг, пов’язаних з представленням інтересів банківської установи
Склад корупційного правопорушення: Використання підробленої платіжної картки;привласнення чужого майна, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем;складання завідомо неправдивих офіційних документів та інше підроблення офіційних документів; використання підробленої платіжної картки, вчинене повторно; закінчений замах на привласнення чужого майна, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно;привласнення чужого майна, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно.
Вид покарання (стягнення): Покарання у вигляді – 4(чотирьох) років обмеження волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими функціями строком на три роки зі штрафом 5000 (п’ять тисяч) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 85000 гр., який виконувати самостійно. На підставі ст.75 КК України Соглаєва Д.Г. звільнити від відбування основного покарання, крім штрафу, з випробуванням на 3(три) роки. На підставі ст.76 КК України на Соглаєва Д.Г. покласти обов’язки не виїзджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції та періодично з’являтися для реєстрації в кримінально-виконавчу інспекцію.
Дата судового рішення: 2014-01-20
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.