Босенко Сергій Михайлович

0

Місце роботи: ТОВ СВП "Інпромсервіс"
Посада: директор
Склад корупційного правопорушення: Босенко С.М. вчинив — шахрайство –заволодіння чужим майном шляхом обману та зловживання довірою, вчинене повторно, за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах організованою групою; співучасть у формі пособництва у складі організованої групи у зловживанні службовим становищем, тобто умисному, з корисливих мотивів використанні службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду державним інтересам та спричинило тяжкі наслідки; у складі організованої групи співучасть у зловживанні службовим становищем, тобто умисному, з корисливих мотивів використанні службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду державним інтересам та спричинило тяжкі наслідки; співучасть у формі пособництва у складі організованої групи у службовому підробленні, тобто внесені службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також складенні і видачі завідомо неправдивих документів, що спричинило тяжкі наслідки; у складі організованої групи пособництво у службовому підробленні, тобто внесені службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також складенні і видачі завідомо неправдивих документів, що спричинило тяжкі наслідки; складання працівником юридичної особи будь-якої форми власності,який не є службовою особою у складі організованої групи завідомо підроблених офіційних документів, які видаються чи посвідчуються підприємством, які надають права або звільняють від обов’язків, з метою використання, вчинені повторно за попередньою змовою в групі осіб; у складі організованої групи використання завідомо підроблених документів.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно Босенку С.М. призначити 5 (п”ять) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в сфері пов”язані з матеріальною відповідальністю, обліком, збереженням, управлінням та розпорядженням матеріальними цінностями в будь-якій галузі на 3 (три) роки. Згідно зі ст. 75 КК України Босенка С.М. звільнити від відбування призначеного йому основного покарання у вигляді позбавлення волі, з випробуванням строком на 2 роки, якщо він протягом визначеного судом іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов'язки.
Дата судового рішення: 2012-05-11
Номер судового рішення: 1-122/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.