Тарновецька Альона Ігорівна

0

Місце роботи: державне підприємство «Готель «Козацький»
Посада: головний бухгалтер
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном у великих розмірах шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за передньою змовою організованою групою та службове підроблення – складання і видачу завідомо неправдивих документів, що спричинило тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення): На підставі ч. 1 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим Тарновецькій А.І. остаточно визначити покарання у виді позбавлення волі на строк 5 (п’ять) років, з конфіскацією частини належного їй майна, та з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з матеріальною відповідальністю, або такі, що пов’язані з обліком, збереженням, управлінням та розпорядженням матеріальними цінностями на строк 2 (два) роки. Відповідно до ст. 75 КК України Тарновецьку А.І. звільнити від відбування основного покарання з випробуванням з іспитовим строком 2 (два) роки.
Дата судового рішення: 2012-01-24
Номер судового рішення: 1-802/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.