Філімоненко Дмитро Володимирович

0

Місце роботи: УМВС України в м.Севастополі
Посада: майор міліції
Склад корупційного правопорушення: Зловживання владою, тобто навмисне, в особистих інтересах використання посадовою особою влади, що заподіяло істотну шкоду державним інтересам, вчинене працівником правоохоронного органа; заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство), вчинене по попередній змові групою осіб; закінчений замах на заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство), вчинене по попередній змові групою осіб; підбурювання до замаху на дачу хабара.
Вид покарання (стягнення): Відповідно до ч.1 ст.70 КК України призначити Філімоненко Д.В. по сукупності злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточне покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі з позбавленням права займати керівні посади, пов'язані зі здійсненням функцій представника влади, а також з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських обов'язків на підприємствах, установах або організаціях незалежно від форми власності строком на два роки, з позбавленням спеціального звання – майора міліції. У відповідності зі ст. 75, 76 КК України звільнити Філімоненко Д.В. від призначеного покарання з випробуванням, якщо він протягом одного року не вчинить новий злочин і виконає покладені на нього судом обов'язки.
Дата судового рішення: 2012-03-13
Номер судового рішення: 1-934/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.