Марусяк Олександр Любомирович

0

Місце роботи: Державна екологічна інспекція в Івано-Франківській області
Посада: провідний спеціаліст, державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища відділу екологічного контролю та радіаційної безпеки на митниці
Склад корупційного правопорушення: Зловживання службовим становищем, тобто умисне, в особистих інтересах, використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду державним інтересам; а також службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також складання і видача завідомо неправдивих документів.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 КК України, остаточно, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, призначити Марусяку О.Л. покарання – 1000 (тисяча) гривень штрафу без позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.
Дата судового рішення: 2012-03-15
Номер судового рішення: 0907/1-675/2011
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.