Форостенко Сергій Володимирович

0

Місце роботи: Херсонське СІЗО
Посада: молодший інспектор 1 категорії відділу режиму та охорони
Склад корупційного правопорушення: Зловживання службовим становищем, тобто умисне з корисливих мотивів використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам , вчинене працівником правоохоронного органу та незаконне придбання, зберігання, наркотичних засобів з метою збуту якщо предметом таких дій були особливо небезпечні наркотичні засоби.
Вид покарання (стягнення): Відповідно до ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим Форостенко С.В. остаточно призначити покарання у вигляді 5 ( п’яти) років двох місяців позбавлення волі з відбуванням покарання у кримінально – виконавчій установі закритого типу з позбавленням права займати керівні і рядові посади у правоохоронних органах строком на три роки з конфіскацією всього належного йому на праві власності майна. Колегія суддів судової палати у кримінальних справах апеляційного суду Херсонської області від 14.02.2012 року ухвалила: вирок Суворовського районного суду м. Херсона від 07 листопада 2011 року щодо Форостенка Сергія Володимировича в частині призначення йому покарання – змінити. Призначити Форостенку Сергію Володимировичу покарання: – за ст. 364 ч.3 КК України, з застосуванням ст. 69 КК України –3 (три) роки 2 (два) місяці позбавлення волі, з позбавленням права займати керівні та рядові посади у правоохоронних органах строком на 3 (три) роки, з конфіскацією всього належного йому майна; – за ст. 307 ч.2 КК України, з застосуванням ст. 69 КК України –3 (три) роки позбавлення волі, з конфіскацією всього належного йому майна. На підставі ст. 70 КК України, за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити Форостенку С.В. покарання –3 (три) роки 2 (два) місяці позбавлення волі, з позбавленням права займати керівні і рядові посади у правоохоронних органах строком на 3 (три) роки, з конфіскацією всього належного йому майна.В іншій частині цей же вирок залишити без зміни.
Дата судового рішення: 2011-11-07
Номер судового рішення: 1-584/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.