Нікітенко Олександр Григорович

0

Місце роботи: Центр медичної реабілітації та санаторного лікування «Феодоський» (ЦМРіСЛ). Військова частина А1370.
Посада: Директор Центру і командир військової частини.
Склад корупційного правопорушення: Дії Нікітенко О.Г. кваліфіковано за ч. 1 ст. 364 КК України (в редакції на момент вчинення злочину) як зловживання службовим становищем з корисливих спонукань в особистих інтересах та інтересах третіх осіб, використання посадовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду у вигляді заподіяння матеріальної шкоди державі; за ч. 1 ст . 366 КК України (в редакції на момент вчинення злочину) як внесення посадовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення документів, а також видача завідомо неправдивих документів. За ч. 3 ст. 191 КК України, як присвоєння і заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, повторно та за попередньою змовою групою осіб, кваліфіковані органом досудового слідства і звинуваченням невірно, оскільки даний злочин не може бути скоєно шляхом і присвоєння, та заволодіння чужим майном. Судом встановлено, що злочин скоєно підсудним шляхом заволодіння грошовими коштами. Таким чином, суд вважає за необхідне виключити з обвинувачення Нікітенко О.Г. кваліфікуючу ознаку «привласнення» і кваліфікувати його дії за ч. 3 ст. 191 КК України як заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, повторно та за попередньою змовою групою осіб.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 ч. 1 КК України, за сукупністю злочинів, застосовуючи принцип поглинення менш суворих покарань більш суворим, остаточне покарання призначити у вигляді трьох років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на один рік і шість місяців. На підставі ст. 70 ч. 4 КК України, застосовуючи принцип поглинення менш суворого покарання більш суворим, поглинути покаранням за цим вироком, покарання за вироком Феодосійського міського суду від 20.06.2011 р. і остаточне покарання Нікітенко О.Г. призначити у вигляді трьох років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на один рік і шість місяців. На підставі ст.ст. 75, 76 КК України звільнити Нікітенко О.Г. від відбування основного покарання з випробувальним терміном у два роки.
Дата судового рішення: 2012-02-06
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.