Пластун Олександр Михайлович

0

Місце роботи: ШВК №66 з інтендантського та господарського забезпечення-начальника відділу інтендантського та господарського забезпечення
Посада: старший інспектор відділу інтендантського та господарського забезпечення, виконуючи обов’язки заступника начальника
Склад корупційного правопорушення: Пластун О.М. вчинив зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів використання службовою особою влади і службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян і інтересам держави, вчинені працівником правоохоронного органу та незакінчений замах на одержання службовою особою в будь-якому вигляді хабара за виконання в інтересах того, хто дає хабара дій з використанням наданої йому влади чи службового становища,а також незаконне придбання, зберігання з метою збуту психотропних речовин, передача цих речовин у місця позбавлення волі.
Вид покарання (стягнення): Згідно ст. 70 КК України, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим визначити остаточне покарання п'ять років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади пов'язані з діяльністю у кримінально-виконавчих установах на три роки без конфіскації майна. Згідно ст.ст. 75, 76 КК України звільнити Пластун О.М. від відбування покарання якщо він протягом трьох років іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені обов’язки не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, роботи або навчання, періодично з’являтись для реєстрації в кримінально-виконавчій інспекції.
Дата судового рішення: 2012-05-22
Номер судового рішення: 1819/1665/12
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.