Коваленко Тетяна Адольфівна

0

Місце роботи: Дружківський професійний ліцей № 36
Посада: головний бухгалтер.
Склад корупційного правопорушення: Видача завідомо неправдивих документів, службове підроблення. Повторне заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 КК України покарання за сукупністю злочинів визначити шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим і призначити Коваленко Т.А. остаточне покарання у вигляді трьох років трьох місяців обмеження волі, з позбавленням права займати посади головного бухгалтера на підприємствах усіх форм власності строком на три роки. На підставі ст. 75 КК України Коваленко Т.А. від відбування покарання у виді обмеження волі звільнити, якщо вона протягом одного року іспитового строку не вчинить нового злочину.
Дата судового рішення: 2011-12-21
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.