Білокінь Володимир Володимирович

0

Місце роботи: фізична особа підприємець
Посада: 
Склад корупційного правопорушення: Привласнення чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, видача завідомо неправдивих документів.
Вид покарання (стягнення): Вирок Високопільского районного суду Херсонської області від 16.11.2011 року щодо Білоконя Володимира Володимировича –скасувати. На підставі п.“в” ст.1, ст.6 Закону України “Про амністію у 2011 році” №3680-VІ від 08.07.2011 року звільнити Білоконя Володимира Володимировича від кримінальної відповідальності, передбаченого ст.ст. 191 ч.2, 366 ч.1 КК України, провадження по справі закрити.
Дата судового рішення: 2012-02-07
Номер судового рішення: 1-59/2011
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.