Кавюк Тетяна Іванівна

0

Місце роботи: Управління в справах захисту прав споживачів в Тернопільській області
Посада: заступник начальника
Склад корупційного правопорушення: Зловживання службовою особою своїм службовим становищем, тобто умисне з корисливих мотивів, в особистих інтересах використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило істотну шкоду державним інтересам та заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство).
Вид покарання (стягнення): У відповідності до ч.1 ст. 70 КК України, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, Кавюк Тетяні Іванівні призначити покарання у виді 2 (двох) років обмеження волі з позбавленням права обіймати посади пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій на підприємствах, в установах, чи організаціях незалежно від форми власності на строк 2 (два) роки. Відповідно до ст.75 КК України звільнити Кавюк Тетяну Іванівну від відбування основного покарання у виді обмеження волі, з випробуванням із встановленням іспитового строку тривалістю 2 (два) роки.
Дата судового рішення: 2012-02-02
Номер судового рішення: 1-708/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.