Кунтій Тетяна Ігорівна

0

Місце роботи: ПТ «Ломбард «Діамантовий дім» ТОВ «Діамант-Т» і компанії»
Посада: касир – оцінювач відокремленого підрозділу №12
Склад корупційного правопорушення: Складання службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, використання завідомо підробленого документа, заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 75 КК України звільнити Кунтій Тетяну Ігорівну від відбування основного покарання у виді позбавлення волі, з випробуванням, встановивши іспитовий строк 2 роки.У відповідності до ст. 76 КК України, зобов’язати Кунтій Тетяну Ігорівну не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, роботи або навчання та періодично з'являтися для реєстрації в кримінально-виконавчу інспекцію.
Дата судового рішення: 2014-11-21
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.