Карпенко Людмила Михайлівна

0

Місце роботи: Обласне комунальне підприємство "Коломийське міжрайонне бюро технічної інвентаризації"
Посада: реєстратор
Склад корупційного правопорушення: Умисні дії, які виразились в приватизації комунального майна, яке не підлягає приватизації згідно закону, та умисні дії які виразились у зловживанні владою та службовим становищем, тобто в умисному, в інтересах третіх осіб, використані службовою особою влади та службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам.
Вид покарання (стягнення): Карпенко Люмилу Михайлівну визнати винною за ч.1 ст. 233 і призначити покарання штраф в розмірі 85000грн. (вісімдесять п’ять тисяч грн). На підставі ст. 49, 74 ч.5 КК України Карпенко Людмилу Михайлівну звільнити від покарання у виді штрафу у зв’язку із закінченням строку давності Карпенко Людмилу Михайлівну визнати винною за ст. 364 ч. 2 КК України і призначити покарання — 3 (три) роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади пов’язані із вирішенням питання приватизації майна терміном на 2 (два) роки. На підставі ст. 75 КК України звільнити Карпенко Людмилу Михайлівну від відбування основного покарання — позбавлення волі з випробуванням строком на два роки.
Дата судового рішення: 2012-03-16
Номер судового рішення: 1/0903/124/2011
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.