Караїм Ігор Іванович

0

Місце роботи: Мильнівська сільська рада
Посада: сільський голова
Склад корупційного правопорушення: Внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також умисне невиконання постанови суду, що набрала законної сили службовою особою, яка займає відповідальне становище.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст.70 КК України, за сукупністю злочинів, покарання визначити шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим та остаточно обрати Караїм Ігорю Івановичу покарання у виді позбавлення волі строком на три роки з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади і місцевого самоврядування строком на один рік та з позбавленням 9-гу рангу державного службовця. На підставі ст.75 КК України, звільнити Караїм Ігоря Івановича від відбування призначеного основного покарання у виді позбавлення волі з випробуванням, встановивши іспитовий строк один рік.
Дата судового рішення: 2012-03-20
Номер судового рішення: 1907/476/2012
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.