Гуменюк Олексій Михайлович

0

Місце роботи: ВДАІ з обслуговування адміністративної території м. Житомира та автомобільно-технічної інспекції (м. Житомир) при УМВС України в Житомирській області
Посада: інспектор патрульно-дорожньої служби
Склад корупційного правопорушення: Умисне використання влади працівником правоохоронного органу всупереч інтересам служби та в особистих інтересах, що заподіяло істотної шкоди державним інтересам та інтересам Сича С.В та складання завідомо неправдивого документу – протоколу про адміністративне правопорушення від 25.08.2009 року щодо Сича С.В.
Вид покарання (стягнення): За ст. 364 ч.3 КК України – п’ять років позбавлення волі з позбавленням права займати посади в правоохоронних органах строком на три роки, з конфіскацією майна, за ст. 366 ч.1 КК України – два роки обмеження волі з позбавленням права займати посади в правоохоронних органах строком на два роки. Відповідно до ст. 70 ч.1 КК України, за сукупністю злочинів, шляхом поглинення більш суворим покаранням менш суворого, остаточно Гуменюку О.М. призначити покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на три роки, з конфіскацією всього його майна. Застосувати вимоги ст.,ст. 75, 76 КК України, звільнивши Гуменюка О.М. від відбування призначеного судом покарання у вигляді позбавлення волі та конфіскації мана, з випробуванням, встановивши йому іспитовий строк тривалістю три роки та під час іспитового строку покласти на нього обов’язки – періодично з’являтися до кримінально виконавчої інспекції для реєстрації та повідомляти інспекцію про зміну місця проживання та роботи.
Дата судового рішення: 2012-01-13
Номер судового рішення: 1/0624/100/2011
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.