Щербак Микола Анатолійович

0

Місце роботи: Гришинська сільська виборча комісія чергових виборів депутатів Верховної ради АР Крим, місцевих рад, сільських, селищних, міських голів
Посада: голова комісії
Склад корупційного правопорушення: складання, видача посадовою особою свідомо неправильних офіційних документів; і привланення й розтрата чужого майна шляхом зловживання посадовою особою своїм службовим становищем.
Вид покарання (стягнення): кримінальне покарання: за ст. 191 ч.2 КК України один рік шість місяців обмеження волі з позбавленням права займати посади, пов'язані з організаційно-розпорядчими й адміністративно-господарськими функціями, строком на один рік шість місяців; за ст. 366 ч.1 КК України один рік обмеження волі з позбавленням права займати посади, пов'язані з організаційно-розпорядчими й адміністративно-господарськими функціями, строком на один рік. Остаточно призначене покарання один рік шість місяців обмеження волі з позбавленням права займати посади, пов'язані з організаційно-розпорядчими й адміністративно-господарськими функціями, строком на один рік шість місяців із звільненням із звільненням від відбуття основного покарання з випробуванням строком на один рік.
Дата судового рішення: 2011-07-12
Номер судового рішення: 1-117/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.