Курган Руслан Вікторович

0

Місце роботи: Заводський районний відділ Дніпродзержинського міського управління ГУМВС України в Дніпропетровській області
Посада: дільничний інспектор міліції сектора дільничних інспекторів
Склад корупційного правопорушення: Зловживання службовим положенням, тобто умисне, з корисливих мотивів в інших особистих інтересах, використання посадовою особою службового положення всупереч інтересам служби, вчинене працівником правоохоронного органу, що спричинило істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян;заволодіння чужим майном шляхом обману чи зловживання довірою (шахрайство).
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим визначити Кургану покарання у вигляді позбавлення волі строком на 7 років. Згідно ст. 75 КК України, звільнити його від відбування покарання з випробуванням строком на два роки, якщо він протягом цього строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов’язки, передбачені п.п. 2,3,4 ст. 76 КК України, а саме: 1) не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої інспекції; 2) повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання, роботи або навчання; 3) періодично з’являтися для реєстрації в органи кримінально-виконавчої інспекції.
Дата судового рішення: 2012-05-22
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.