Коптенко Марія Василівна

0

Місце роботи: 
Посада: 
Склад корупційного правопорушення: Підбурювання до давання хабара, вчиненого повторно, заволодіння чужим майном шляхом обману та зловживання довірою (шахрайство), заволодіння чужим майном шляхом обману та зловживання довірою (шахрайство), вчиненого повторно та закінчений замах на заволодіння чужим майном шляхом обману та зловживання довірою, вчиненого повторно.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 75 КК України звільнити Коптенко М.В. від відбування призначеного покарання, якщо вона напротязі однорічного іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на неї обов’язки. На підставі п.п.2,3,4 ч.1 ст. 76 КК України покласти на Коптенко М.В. обов’язки не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально — виконавчої системи, повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання, роботи або навчання та періодично з’являтися в цей орган для реєстрації.
Дата судового рішення: 2014-07-16
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 369. Давання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.