Клепач Оксана Іванівна

0

Місце роботи: Народний дім с.Сопошин Жовківського району Львівської області
Посада: директор
Склад корупційного правопорушення: Вчинила внесення в офіційні документи завідомо неправдиві відомості та привласнення чужого майна шляхом зловживання службовим становищем
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 75 КК України Клепач Оксану Іванівну звільнити від відбування призначеного основного покарання у виді позбавлення волі з випробуванням та встановити іспитовий строк тривалістю 1 (один) рік. На підставі ст. 76 КК України зобов”язати засуджену Клепач Оксану Іванівну не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти ці органи про зміну місця проживання, роботи, періодично з”являтися для реєстрації в органи кримінально-виконавчої інспекції.
Дата судового рішення: 2014-03-24
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.