Бринзяник Марія Іванівна

0

Місце роботи: ДВК № 210496, 72 виборчого округу Закарпатської області
Посада: голова
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем та службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 1 п. » ґ» Закону України «Про амністію у 2014 році» звільнити засуджену Бринзяник Марію Іванівну від відбування призначеного їй покарання в виді позбавлення волі строком на два роки з позбавленням права займати посади, пов’язані з адміністративно-господарськими та організаційно-розпорядчими функціями строком на три роки та штрафу в сумі 1700 гривень внаслідок акту амністії.
Дата судового рішення: 2014-10-15
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.