Бігун Галина Йосифівна

0

Місце роботи: Дільнична виборча комісія № 260306
Посада: голова
Склад корупційного правопорушення: Складання та видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів та заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем.
Вид покарання (стягнення): Покарання – штраф у розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 1 700,00 грн. з позбавленням права займати посади, пов’язані з організацією та проведенням виборчого процесу строком на один рік шість місяців.
Дата судового рішення: 2014-08-22
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.