Іварлак Іван Георгійович

0

Місце роботи: КП «Міське управління капітального будівництва» Маріупольської міської ради
Посада: Директор
Склад корупційного правопорушення: Зловживання владою або службовим становищем, якщо воно спричинило тяжкі наслідки, ч. 2 статті 364 КК
Вид покарання (стягнення): Покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати директора та його заступника на підприємствах, установах та організаціях на 2 роки. Відповідно до ч. 4 ст. 70 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначено покарання у виді 4 років позбавлення права обіймати посади директора та його заступника на підприємствах, установах та організаціях строком на 2 роки. На підставі ст.75 КК України звільнено від відбування основного покарання з випробуванням з іспитовим строком на два роки.
Дата судового рішення: 2014-07-23
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.