Остапенко Юрій Іванович

0

Місце роботи: Комсомольське районне управління юстиції в м. Херсоні
Посада: Заступник начальника – начальник відділу державної виконавчої служби
Склад корупційного правопорушення: Одержання службовою особою в будь-якому виді хабара за невиконання в інтересах того, хто дає хабар, яких-небудь дій, з використанням наданої йому влади, вчинено службовою особою, яка займає відповідальне положення, а також незакінчений замах на одержання службовою особою в будь-якому виді хабара за невиконання в інтересах того, хто дає хабар, яких-небудь дій, з використанням наданої йому влади, вчинено повторно, службовою особою яке займає відповідальне положення, однак особа, із причин, які не залежали від його волі, не вчинила всіх дій, які вважало необхідними для доведення злочину до кінця.
Вид покарання (стягнення): На підставі ч. 1 ст. 70 КК України остаточно призначити Остапенко Юрію Івановичу покарання шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим у вигляді шести років позбавлення волі з позбавленням права займати керівні посади строком на три роки з конфіскацією всього особистого майна. Запобіжний захід Остапенко Юрію Івановичу змінити із застави в сумі 17 000 гривень на утримання під вартою, взявши підсудного під варту в залі суду. Строк відбування покарання обчислювати з 04 лютого 2013 року.Апеляційний суд Херсонської області від 11 червня 2013 року ухвалив: вирок Комсомольського районного суду м.Херсона від 04.02.2013 року, щодо Остапенка Юрія Івановича – уточнити, вважати засудженим Остапенка Ю.І. за ст.368 ч.2, ст.368 ч.2-15 ч.3 КК України, в редакції 2001 року. В решті вирок залишити без змін.
Дата судового рішення: 2013-02-04
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.