Боженко Ігор Вікторович

0

Місце роботи: Новоукраїнський РВ УМВС України в Кіровоградській області
Посада: старший оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей
Склад корупційного правопорушення: ч. 2 ст. 307, ч. 3 ст. 364, ч. 1 ст. 365, ч. 1 ст. 366 КК України
Вид покарання (стягнення): Вироком Добровеличківського районного суду Кіровоградської області від 27 червня 2013 року визнано винним та засуджено за ч. 2 ст. 307, ч. 3 ст. 364, ч. 1 ст. 365, ч. 1 ст. 366 КК України. На підставі ст. 70 КК України, за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначено покарання у виді позбавлення волі строком на шість років з конфіскацією майна з позбавленням права обіймати посади в органах внутрішніх справ на строк три роки та зі сплатою штрафу в розмірі 300 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, а саме п’ять тисяч сто гривень. Апеляційний суд Кіровоградської області постановив: апеляційні скарги прокурора та захисника – адвоката Паіцики О.В. в інтересах обвинуваченого Боженка Ігоря Вікторовича – залишити без задоволення, а вирок Добровеличківського районного суду Кіровоградської області від 27 червня 2013 року стосовно останнього – без змін.
Дата судового рішення: 2013-10-24
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.