Мандій Світлана Ярославівна

0

Місце роботи: 
Посада: завідувач дошкільного навчального закладу «Сонечко»
Склад корупційного правопорушення: Мандій Світлана Ярославівна, перебуваючи на посаді завідувача дошкільного навчального закладу «Сонечко» с. Утішків, Буського району, Львівської області, використовуючи свої службові повноваження та пов’язані з цим можливості, неправомірно сприяла своїй доньці Мандій Ірині Ігорівні з метою отримання останньою неправомірної вигоди.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 36 КУпАП остаточно накласти на МАНДІЙ Світлану Ярославівну адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 935 (дев’ятсот тридцять п’ять) грн. в дохід держави без конфіскації незаконно одержаної неправомірної вигоди матеріального характеру.Апеляційний суд Львівської області 01 липня 2013 року постановив: відмовити Мандій Світлані Ярославівні в поновленні строку на апеляційне оскарження постанови судді Буського районного суду Львівської області від 13 травня 2013 року в справі про адміністративне правопорушення щодо Мандій Світлани Ярославівни за ч. 1 ст. 172-2 та ч. 1 ст. 172-3 КУпАП. Апеляційну скаргу повернути Мандій Світлані Ярославівні. Постанова є остаточною і оскарженню не підлягає. (Код ЄДРСР 1390_2189380).
Дата судового рішення: 2013-05-13
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кодекс України про адміністративні правопорушення
Статті кодексів: Стаття 172-3. Пропозиція або надання неправомірної вигоди

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.