Долбнєв Вадим Леонідович

0

Місце роботи: ТзОВ «Дослідний завод «Промкотлосервіс»
Посада: директор
Склад корупційного правопорушення: Діючи за попередньою змовою в групі осіб, умисно з корисливих мотивів вчинив умисне ухилення від сплати податків, пособництво в ухиленні від сплати податків, підроблення та використання підроблених документів. Таким чином, підсудний Долбнєв В.Л., будучи службовою особою підприємства, умисно ухилився від сплати податків, що входить у систему оподаткування, введених у встановленому законом порядку, вчинивши діяння, що призвело до фактичного ненадходження до бюджету коштів в особливо великих розмірах. Крім того, підсудний Долбнєв В.Л. діючи за попередньою змовою в групі осіб вчинив пособництво в умисному ухиленні від сплати податків, що входить у систему оподаткування, введених у встановленому законом порядку, вчинивши діяння, що призвело до фактичного ненадходження до бюджету коштів у великих розмірах. Також, підсудний Долбнєв В.Л. своїми умисними діями вніс до офіційних документів завідомо неправдиві відомості, склав та видав завідомо неправдиві документи.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст.70 КК України остаточно призначити Долбнєву Вадиму Леонідовичу покарання шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим у виді позбавлення волі строком на 2 (два) роки, штрафу в розмірі 2 719 631 (два мільйони сімсот дев’ятнадцять тисяч шістсот тридцять одна) гривня з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з обліком і обслуговуванням товарно-матеріальних цінностей строком на 2 (два) роки. На підставі ст.75 КК України звільнити засудженого Долбнєва Вадима Леонідовича від відбування покарання у виді позбавлення волі з випробуванням, призначивши йому іспитовий строк тривалістю два роки.
Дата судового рішення: 2012-10-16
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.